לקבלת טיפים חינם הירשם:

דואר אלקטרוני *
שם *

ייעוץ לפיתוח אפליקציה

יש לך רעיון לאפליקציה ואתה לא יודע איך להתחיל? אנו מספקים ייעוץ והכוונה מקצועיים לרעיון שלך. כל מה שנותר לך זה להרים טלפון ולקבוע להיפגש. התקשר: 072-2992112

>> קרא עוד

אפיון אפליקציות

אפיון אפליקציות מהווה שלב קריטי שקורה בהתחלת תהליך פיתוח האפליקציה, מומלץ מאוד להשקיע בשלב באפיון את הזמן הדרוש. למידע נוסף קראו את הטיפים בנושא.

>> קרא עוד

מחיר וזמן פיתוח אפליקציה

אחת השאלות הראשונות ששואלים אותי, היא כמה כסף האפליקציה תעלה וכמה זמן ייקח לפתח אותה, התשובה היא שכדי להעריך את העלויות והזמנים בצורה מקצועית צריך לכתוב אפיון. אפשר גם לדלג על שלב זה אך במצב כזה למעט באפליקציות מאוד פשוטות עשויות להיות הפתעות בדרך של כל מיני נושאים שלו הוגדרו ודורשים תשלום וזמן נוסף. למידע מורחב על הדברים שצריכים לעשות לפני שמעריכים את עלות וזמן הפיתוח קראו את המאמר.

>> קרא עוד

פיתוח אפליקציות לאייפון

לפני שאתם בוחרים חברה לפיתוח אפליקציית האייפון שלכם, חשוב שתבינו את תהליך הפיתוח. הבנת התהליך ואבני הדרך תעזור לכם למקד את תשומת הלב שלכם במקומות הנכונים ובסופו של דבר סיכויי הצלחת האפליקציה שלכם יעלו.

>> קרא עוד

שיווק אפליקציות

שיווק האפליקציה הוא דבר שחשוב לקחת בחשבון עוד בזמן כתיבת האפיון, ישנן דרכים רבות לשווק את האפליקציה וחשוב לבחור בדרכים הנכונות ביותר לשיווק האפליקציה שלכם. זכרו להשאיר תקציב לשיווק ובכל מקרה תמיד תשקיעו בכתיבת תיאור טוב לאפליציה. למידע מוקחב קראו את המאמר בנושא.

>> קרא עוד

פיתוח אתרים ואפליקציות למיזמים טכנולוגיים

חברת יויואפס מספקת פתרונות לפיתוח אתרים ואפליקציות עבור סטארטאפים ומיזמים טכנולוגיים משלב גיבוש הרעיון לשלבי האפיון העיצוב הפיתוח השיווק והליווי בהמשך הדרך.

>> קרא עוד

בניית אפליקציות

רגע לפני שאתם מתחילים לבנות אפליקציה ולממש את הרעיון שלכם, חשוב לדעת ממה מורכבת הדרך למימוש הרעיון והחלום. מאמר זה סוקר את עיקרי השלבים בתהליך בניית האפליקציה שלכם. שלבים שאסור לפספס וטעות חמורה שעלולה לעלות ביוקר יהיה לדלג עליהם.

>> קרא עוד

שאלות ותשובות בנושא פיתוח אפליקציות

מעוניינים לפתח אפליקציה אך יש לכם שאלות רבות? כאן תוכלו למוצא מגוון שאלות נפוצות ותשובות. לא מצאתם תשובה לשאלה? רשמו אותה בתחתית העמוד ונשמח לענות.

>> קרא עוד

השקעה באפליקציה

אנו יוצרים קשרים בין משקיעים ליזמים בעלי רעיונות פורצי דרך על מנת לבדוק חיבור אפשרית ואפשרויות שיתוף פעולה בין המשקיע ליזם. הצטרפו למאגר המשקיעים שלנו.

>> קרא עוד

למה חשוב לכתוב אפיון לאפליקציה

אפיון לאפליקציה מהווה אבן דרך לפיתוח אפליקציה מוצלחת, אז לפני שאתם מוותרים על האפיון תחשבו שוב כי זה עלול לעלות לכם ביוקר בהמשך.

>> קרא עוד

השעון של חברת אפל (Apple Watch)

השעון של אפל הוא אחד הדברים המשמעותיים יותר שחברת אפל צפויה להשיק במהלך שנת 2015. הערך המוסף שהשעון ייתן למשתמש הוא היכולת לקבל או ליזום אינטראקציה עם האפליקציה המותקנת על המכשיר ישירות משעון היד.

>> קרא עוד

Time To Market – להיות ראשון בשוק

Time To Market הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעולם האפליקציות מכיוון שהעולם הזה כל כך מהיר. אפילו אם יש לכם רעיון גדול ואתם בטוחים שאף אחד לא חשב עליו אל תתפלאו אם לפתע תגלו שאפליקציות דומות כבר קיימות או אפליקציות דומות כבר מושקות בזמן שאתם חושבים עליו. למידע נוסף היכנסו וקראו עוד.

>> קרא עוד

שימוש ב – NFC באפליקציות

תקן NFC או בעברית תקשורת טווח אפס, הוא תקן המאפשר תקשורת מבוססת קשר רדיו היכול לשמש להעברת נתונים בין שני מכשירי סמארטפון הקרובים זה לזה במרחק של עד 4 ס"מ. הכנסו לקראו איך אפשר להשתמש בו בתחום האפליקציות.

>> קרא עוד

למה חשוב לדאוג לכך שהאפליקציה שלכם תתמוך בגרסאות IOS ו – Android החדשות והמעודכנות ביותר שיוצאות

אחת לתקופה קצרה יחסית מעדכנות גוגל ואייפון את גרסאות מערכת ההפעלה שלהן, כתוצאה מכך חלק מהאפליקציות אינן נתמכות על המערכות החדשות וחשוב שתוודאו שהאפליקציה שלכם אכן נתמכת במערכות המעודכנות. השאלה שאני שומע מפי יזמים רבים היא כמה אנשים התקינו את גרסה X (גרסה כלשהי) של מערכת הפעלה אייפון או אנדרואיד. לדוגמה, נכון לימים אלה חברת […]

>> קרא עוד

פרויקט Rejuvoice באמצעות גיוס המונים ב – Indiegogo

פרויקט Rejuvoice באמצעות גיוס המונים ב – Indiegogo בו אנו לוקחים חלק מגיע לשלב גיוס המונים.

>> קרא עוד

כתיבת אפליקציות

ישנן 3 גישות עיקריות לכתיבת אפליקציה, כל אחת מהגישות מועדפת לסוג האפליקציה והתקציב ולכן חשוב שתבחר את הגישה שבאמת מותאמת לך על מנת שתמקסם את תהליך פיתוח האפליקציה בהיבטים של עלות כספית מול ביצועים. מידע מורחב והסבר נוסף במאמר עצמו.

>> קרא עוד

כמה עולה לפתח אפליקציה?

עלות הפיתוח של אפליקציות משתנה בין בתי התוכנה לכן כאשר יש לכם רעיון לאפליקציה מומלץ לפנות למספר בתי תוכנה המתמחים בפיתוח אפליקציות ולהשוות מחירים.

>> קרא עוד