לקבלת טיפים חינם הירשם:

דואר אלקטרוני *
שם *

השעון של אפל הוא אחד הדברים המשמעותיים יותר שחברת אפל צפויה להשיק במהלך שנת 2015. הערך המוסף שהשעון ייתן למשתמש הוא היכולת לקבל או ליזום אינטראקציה עם האפליקציה המותקנת על המכשיר ישירות משעון היד.

האינטראקציות יכללו 3 סוגים:

  • Glances (מבטים) שיאפשר לאפליקציה לשלוח מסרים לשעון שיופיעו בזמנים ספציפיים, המטרה היא לאפשר למשתמש מבט חטוף על האפליקציה על מנת לקבל עדכון מהיר.
  • Actionable Notifications מדובר על חיוויים מהאפליקציה אשר באים לתת למשתמש ערך מוסף בהתאם למצב המשתמש. למשל: אפליקציית מיקום אשר מזהה שהמשתמש יצא מהרכב יכולה לשלוח לו חיווי האם זכרת להוציא את הילד מהרכב, או אפליקציית מיקום שמזהה שהמשתמש יצא מהבית יכולה לשלוח לו הודעה האם זכרת לשים אזעקה.
  • WatchkitApps הכוונה לאפליקציה הנמצאת על השעון עצמו, כאן מדובר על ממשק בפני עצמו שממומש על גבי השעון ומאפשר למשתמש ליצור אינטראקציה עם האפליקציה בדרך ייחודית לשעון של אפל.

הצורך בשעון יד שמתממשק לאפליקציה הולך וגדל כאשר המסכים של מכשירי האייפון הולכים וגדלים ולא תמיד נוח להסתובב עם המכשיר ביד, בדרך כלל הרבה יותר נוח להסתכל בשעון שממילא מונח לנו על שורש כף היד ולקבל חיוויים ישירים מהאפליקציה.

הפיצ'רים שככל הנראה יהיו מובנים באפליקציה הם: שליחת הודעות, דופק, לוח שנה, מזג אויר, אימייל, תמונות, מצלמה, אפשרות התממשקות לתשלום ומפות. יתכנו פיצ'רים נוספים.

נותר להמתין להשקה ולראות באיזה אופן השעון הולך להיכנס אל חיינו.

אתם מוזמנים לפתח דיון בנוגע לשעון כאן למטה, לשאול שאלות ולענות תשובות, וגם אנחנו נשמח להשתתף.