לקבלת טיפים חינם הירשם:

דואר אלקטרוני *
שם *

השלבים העיקריים בבניית אפליקציות

רגע לפני שאתם מתחילים לבנות אפליקציה ולממש את הרעיון שלכם, חשוב לדעת ממה מורכבת הדרך למימוש הרעיון והחלום. מאמר זה סוקר את עיקרי השלבים בתהליך בניית האפליקציה שלכם. שלבים שאסור לפספס וטעות חמורה שעלולה לעלות ביוקר יהיה לדלג עליהם:

 

בניית אפליקציות שלב אחר שלב

שלב גיבוש הרעיון – ראשית צריך היזם להגדיר היטב מה הוא רוצה בצורה מספיק טובה ולהבין לעומק כיצד הרעיון שלו מחדש במידה והוא אכן מחדש.

שלב האפיון – יזמים רבים נוהגים לדלג על שלב חשוב זה או לכל הפחות להשקיע בו מינימום זמן. שלב זה קריטי להצלחת האפליקציה ומאפשר לראות את התמונה הכוללת שלה כמו כן לתכנן את האפליקציה. דילוג על שלב זה ככל הנראה יגרום נזק חמור לתהליך הפיתוח כולו.

שלב העיצוב – עיצוב המסכים במדויק על סמך האפיון שנרשם ותמיכה במודל העסקי שהוגדר בשלב האפיון, כאן אפשר כבר להתחיל להרגיש את האפליקציה.

שלב התכנות – זה השלב המורכב ביותר מבין השלבים, כתלות במורכבות האפליקציה שלנו מפתחי האפליקציות יחיו את העיצובים שיצר המעצב הגרפי

שלב הבדיקות – לאחר סיום הפיתוח נעביר את האפליקציה סדרת בדיקות על ידי מספר טסטרים שהם בד"כ משתמשים פוטנציאליים של האפליקציה. לעיתים אף נשלב בדיקות עומסים במידה ומדובר על אפליקציה שיש בה ריבוי פניות בעיקר לבסיס הנתונים ולצד השרת. בסיום הפידבק מהמשתמשים נתקן את הבאגים.

שלב ההשקה – השלב בו אנו מגישים בקשה לגוגלפליי או/ו לאפסטור להעלאת האפליקציה למרקטים. בשלב זה נגדיר את קטגורית האפליקציה ונרשום תיאור אטרקטיבי.

שלב השיווק – בדומה לשלב האפיון שלב זה הוא גם כן שלב קריטי שרבים היזמים שנוטים לדלג עליו בעיקר מהסיבה של חוסר היכרות עם תחום האפליקציות וחוסר ההכרה בחשיבות שלב זה. שלב זה במידה רבה יקבע את הצלחת האפליקציה שלנו. אפשר לקרוא עוד על שלב זה כאן וכאן.

 

בניית אפליקציות הוא תהליך רציני שמורכב משלבים רבים

בניית אפליקציה היא תהליך מורכב שדורש התעסקות עם היבטים רבים.
אנו בחברת יויואפס מספרים מענה מלא לתהליך בניית האפליקציות כולו – משלב האפיון ועד ההשקה והשיווק.
לפרטים נוספים וייעוץ ספציפי לאפליקציה שלכם צרו איתנו קשר – 072-299-2112
שיהיה בהצלחה בבניית האפליקציה שלכם!